MAKADAMIOVÝ OLEJ – nezbytnost pro naše YOUTH sérum

DÁVÁ POKOŽCE MLADŠÍ SAMETOVÝ VZHLED A URYCHLUJE JEJÍ REGENERACI

Poznáte lahodné makadamiové oříšky? Já je zbožňuji. Jsou velmi chutné a díky svému složení aj prospěšné pro naše tělo. Kromě toho je olej z těchto oříšků perfektní i na kůži. Pro jeho výjimečné ANTI AGING vlastnosti jsme ho zařadili na seznam olejů, z kterých jsme později vykouzlili sérum YOUTH

Náš makadamiový olej je dovezený až z Indie. Tam byl velmi šetrným způsobem lisovaný za studena. Je krásné světlé barvy, má lahodnou chuť a velmi jemnou vůni. 

Protože se svým složením velmi podobá lidskému kožnímu mazu, výborně se vstřebává do pokožky. A právě díky lehoulinké vstřebatelnosti se do pokožky dostanou samé dobroty, které makadamiový olej obsahuje. A co to teda je?

Obsahuje mononenasycené mastné kyseliny jako je kyselina olejová a vzácná kyselina palmitoolejová, která je klíčová pro udržení vitality pokožky. Podporuje její regeneraci, udržuje pokožku krásně pružnou a samatově jemnou. Kromě mastných kyselín v makadamiovom oleji nájdete i vitamíny A, B, E. Taky je důležité říct, že tento olej je silný antioxidant, co znamená, že chrání pleť před volnými radikály a tím zpomaluje její stárnutí.  

Ještě k těm vitamínům, vitamín A regeneruje pokožku, udržuje ji krásně jasnou a čistou, má protizápalové účinky a redukuje jemné vrásky. Vitamín B vyživuje pokožku, napíná ji a zvyšuje její pružnost. Vitamín E chrání buňky před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, dává pokožce mladší vzhled a urychluje její regeneraci. 

Je vhodný pro všechny typy pleti. Tak neváhejte vyzkoušet naše YOUTH sérum aj kvůli vysokému obsahu makadamiového oleje, který je přímo božský.

Buďme krásné, buďme SAYA!

Podobné příspěvky

Sdílejte